Ampułki antycellulitowe z kofeiną – jak działają?

Ampułki antycellulitowe zawierają składniki biologicznie czynne, które pomagają nam zwalczyć tak nielubianą „skórkę pomarańczową”. Jednym z najczęściej spotykanych jest kofeina. Sprawdźcie, jak działa!

Ampułki antycellulitowe zdobywają sobie coraz większą popularność na rynku. Stosowane są w gabinetach kosmetycznych, dostępne także i w sklepach. Są niezastąpionym opakowaniem dla kosmetyków. Możemy być pewni, że dawka preparatu umieszczona w ampułce jest idealnie dobrana, a preparat ma odpowiednie stężenie – nie za małe i nie za duże.

Ampułki antycellulitowe – dawka idealna

Zamknięcie preparatu w szczelnym opakowaniu gwarantuje jego sterylność. Substancje czynne są chronione przed wpływami z zewnątrz. Kosmetyki podzielone są na odpowiednie porcje z idealnie zbalansowaną proporcją składników. Stężenie poszczególnych składników w ampułce jest odpowiednio wysokie. Ampułki antycellulitowe to gwarancja tego, że nic się nie zmarnuje, nic nie straci na intensywności działania, nic się nie ulotni, a efekty kuracji będą z pewnością wyraźnie zauważalne.

Ampułki antycellulitowe z kofeiną

Ampułki antycellulitowe zawierające kofeinę są bardzo często stosowane są w zabiegach mających na celu zwalczenie „pomarańczowej skórki”. Składnik ten działa wielopłaszczyznowo. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, redukuje złogi tłuszczowe i przeciwdziała zastojom limfatycznym. Działanie kofeiny skutkuje rozkładem tłuszczu w adipocytach na kwasy tłuszczowe i glicerol. Składniki te uwalniane są do krwiobiegu, którym przedostają się do wątroby, skąd wydalane są z organizmu. W konsekwencji rozpuszczenia tłuszczu usprawniona zostaje praca naczyń krwionośnych i układu chłonnego, poprzez redukcję nacisku komórek tłuszczowych na naczynia, co z kolei intensyfikuje eliminację z organizmu przez krew toksyn i innych składników przemiany materii.