Firma Dymo – dlaczego właśnie ta firma?

Firma Dymo – dlaczego właśnie ta firma?

Krótka historia firmy Dymo

Dymo Corporation jest amerykańską firmą, która produkuje drukarki etykiet do wytłaczania, ręczne drukarki etykiet i termotransferową taśmę drukarską, drukarki taśm plastikowych, drukarki przenośne oraz inne drukarki, np. drukarki CD i DVD. Ich produkty ulepszyły i unowocześniły dzisiejszy rynek światowy. Urządzenia produkowane przez tę firmę mogą służyć profesjonalistom, jak i zwykłym użytkownikom. Wprowadziła nowoczesne drukarki XTL, które łączą się automatycznie z laptopami lub komputeram. Dzięki szybkiemu rozwojowi technologii, Dymo produkuje również biurkowe drukarki etykiet adresowo-przewozowych, przenośne drukarki z panelem dotykowym i wiele więcej. Firma jest również spółką zależną Newell Brands.

Czym tak właściwie są taśmy Dymo D1?

Taśmy Dymo D1 wyprodukowane zostały dla drukarek etykiet LabelWriter oraz LabelManager. Symbol D1 oznacza różnorodność, która jest obowiązkowa podczas procesu etykietowania. Montaż taśm Dymo D1 jest niezwykle prosty, a pakowane są one w wygodne i poręczne kasety. Niesamowitym atutem jest to, że są samoprzylepne oraz to, że posiadają przekładki zabezpieczające, które łatwo można oddzielić. W taśmach Dymo D1 została zastosowana technologia druku termosublimacyjnego. Oznacza to, że nie jest w nich wykorzystywany ani toner, ani tusz. Wiele opcji szerokości oraz kolorów sprawi, że dopasują się do naszej drukarki idealnie! 

Taśmy Dymo D1 – czy opłaca się je kupować przez internet? 

Odpowiedź jest prosta i szybka. Oczywiście, że tak! Zakupy online mają bardzo dużo plusów, m.in to, że nie musimy dojeżdżać do żadnego sklepu. Zamówić produkt jesteśmy w stanie z każdego zakątka Ziemi! Możemy sobie nawet nie zdawać sprawy, ile w ten sposób oszczędzamy czasu. Poprzez kilka kliknięć, nasz wymarzony produkt może być nawet na drugi dzień w naszym domu lub firmie. Dzięki możliwości płatności online, nie będziesz mieć kontaktu z gotówką, a o odliczonej kwocie dla kuriera możesz zapomnieć! Zamów i opłać taśmy Dymo D1 i ciesz się z szybkiej wysyłki!