Funkcjonalna i piękna łazienka

Funkcjonalna i piękna łazienka

Niewiele trzeba, aby nasza łazienka zyskała na uroku. Czasem drobiazgi mogą mieć znaczący wpływ na to, jak prezentuje się całe pomieszczenie. Dobrze dobrane dekoracje zmienią zwykły salon w wytworny, a baterie mogę nadać styl łazience. 

Bateria wannowa darling omnires – zachwyć się jej prostotą

Niemal wszystkie wanny są do siebie podobne – za bardziej fantazyjne i niepospolite modele trzeba sporo zapłacić. Dlatego bateria, którą nad wanną umieścimy, decyduje o tym, jak prezentuje się łazienka. Czasem wystarczy jeden rzut oka na baterię, aby zorientować się, w jakim stylu zostało urządzone całe  wnętrze. Styl nowoczesny lubi metal i dodatki w kolorze srebra. W tak urządzonej łazience na miejscu będą też baterie dużych rozmiarów, rzucające się w oczy – często stojące. Taka właśnie jest chromowana bateria wannowa darling omnires, która zachwyca wyjątkową  smukłością i prostą formą. To produkt designerski wyposażony w wygodną w użyciu słuchawkę prysznicową. Godną uwagi cechą tego produktu jest to, że bateria została wyposażona w przełącznik przepływu wody i wygodną w użyciu słuchawkę.

Omnires – kabiny prysznicowe dla wymagających

Marka Omnires powstała z umiłowania designu. Wszystkie jej produkty to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Ta polska firma cieszy się prestiżem także za granicą, bo jej produkty to światowa jakość. Dobry design znajdzie odbiorców wszędzie. Produkty Omnires są efektem poszukiwania piękna i potrzeby otaczania się na co dzień takimi właśnie rzeczami.  Jeżeli cenimy sobie oryginalne, a jednocześnie proste pomysły na urządzenie łazienki, zapoznajmy się z produktami marki Omnires – kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, to tylko część ich niezwykłego asortymentu. Choć wszystkie produkty zostały wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych technik, to wśród nich są także takie, które stylistyką nawiązują do przeszłości. Z marką tą możemy więc urządzić nie tylko łazienkę minimalistyczną, ale także w stylu retro. Bo piękno jest ponadczasowe. Prócz chromowanych baterii, w ofercie firmy znajdziemy także czarne, jak również w kolorze miedzi lub starego złota.