Hokery loftowe – trend na rok 2023

hoker czarny loft

 

Hoker loft czarny – wnętrza, które urzekają

Krzesła na wysokich nóżkach – hokery są powszechnie kojarzone z klimatem barowym. Rzeczywiście taki jest ich rodowód, ale z czasem ten rodzaj krzeseł przeniknął także do mieszkalnych wnętrz. I jak się okazuje z bardzo przyjemnych skutkiem. Hokery są odpowiedzią na nowoczesne trendy. Znakomicie prezentują się zestawione z wyspą lub wysokim blatem imitującym barową ladę. Hokery są doskonałym sposobem na urządzenie wnętrza w nowoczesnym, niebanalnym stylu. 

Wysokie krzesła w kuchni są nie tylko jej ozdobą, ale pełnią także funkcję praktyczną. Można przy nich wypić poranną kawę lub zjeść śniadanie. Nawet na niedużych przestrzeniach ten rodzaj mebli ma rację bytu. Hokery, gdy nie są użytkowane można wsunąć pod ladę i nie zabierają dodatkowej przestrzeni. 

Hoker barowy. Nowoczesność i styl

Innowacyjna konstrukcja hokerów barowych sprawia, że wnętrze staje się niepowtarzalne. Zyskuje na swoich walorach wizualnych. Nowoczesny design krzesła można dopasować wielu stylistyk wnętrz. Czarny loftowy hoker jest wręcz stworzony dla stylu skandynawskiego lub industrialnego. Konstrukcja krzesła jest stabilna. Siedzisko jest idealnie wyprofilowane, co zapewnia odpowiednie warunki w czasie siedzenia. Jest ono także wsparte na solidnych, drewnianych nóżkach wzmocnionych metalowymi prętami, które pełnią jednocześnie funkcję podnóżków. Połączenie drewna, metalu i czarnej tkaniny jest pięknym i gustownym zestawem. Są to materiały, które współcześnie są powszechnie stosowane w różnych stylach aranżacyjnych. Drewno i metal są trwałymi i solidnymi surowcami, które wpływają na rzetelne wykonanie mebla. 

Czerń we współczesnych aranżacjach jest chętnie wybieranym kolorem, który znakomicie komponuje się z innymi barwami. Jest w tej kwestii kolorem uniwersalnym. Czarne hokery są bardzo wytrzymałe i można je łatwo utrzymać w czystości. Dzięki temu przez długi czas zachowują swój początkowy look i długo cieszą oko swoim nienagannym wyglądem. Wzbogacają klimat wnętrza i stają się jego niepodważalnym atutem.