Kocyk dla niemowlaka od Babyono!

Kocyk dla niemowlaka od Babyono!

Kocyk dla niemowlaka to absolutnie niezbędna rzecz, która powinna znaleźć się w wyprawce każdej mamy. Nie tylko spełnia funkcje praktyczne, np. taką, jak chronienie maluszka przed zimnem, ale równie często jest traktowany również jako pierwsza przytulanka. W związku z tym, idealny kocyk powinien być miękki i przyjemny w dotyku, a także być wykonany z naturalnych, bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów.

Jaki jest obecnie najpopularniejszy kocyk dla niemowlaka? Hitem na rynku są obecnie kocyki bambusowe. Tkanina bambusowa jest niezwykle lekka i przyjemna w dotyku, dzięki czemu takimi kocykami można otulać nawet noworodki. Poza tym, materiał tego typu posiada inne właściwości, których nie posiada bawełna czy inne tkaniny, z których tworzone są kocyki.

Kocyk dla niemowlaka z włókna bambusowego ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu nadaje się do nawet do najbardziej wrażliwej skóry dziecka. Nie powoduje podrażnień, a także nie dopuszcza do rozwoju bakterii. Jego najbardziej unikatową właściwością jest jednak zdolność termoregulacji. Oznacza to, że dzięki tej właściwości, podczas zimnych temperatur kocyk optymalnie ogrzewa ciałko dziecka, a w cieplejsze dni przyjemnie je chłodzi.

Pozwala to na jego komfortowe używanie zarówno podczas mroźnej zimy, jak i upalnego lato, czyniąc nasz kocyk dla niemowlaka produktem niezwykle uniwersalnym i wielofunkcyjnym. Ponadto, kocyk absorbuje nieprzyjemne zapachy, a także odprowadza nadmiar wilgoci, dzięki czemu idealnie nadaje się do owinięcia nim maluszka po kąpieli. Kocyk absorbuje też promienie UV, co zabezpiecza dziecko szczególnie latem.

Babyono to marka z 30-dziesto letnim doświadczeniem w dostarczaniu wysokiej jakości produktów dla mam i ich pociech. Od 1990 roku tworzymy bezpieczne akcesoria, które zachwycają wygodą stosowania i atrakcyjnym designem. Dołącz do grona miliona zadowolonych mam i zaufaj Babyono! Przekonaj się sama, że nasz kocyk dla niemowlaka, jak i inne produkty, są absolutnie bezkonkurencyjne!