Krem koloryzujący do włosów – idealny na wakacyjną metamorfozę

Krem koloryzujący do włosów – idealny na wakacyjną metamorfozę

W wyglądzie człowieka włosy odgrywają bardzo dużą rolę. Ich kolor, sposób układania się sprawia, że można przejść błyskawiczną metamorfozę. Nie każdy jednak chce, by efekt był niezwykle trwały. Nie jest to nic dziwnego, uzyskany kolor może nie spełnić oczekiwań, a częste farbowanie włosów skutecznie je niszczy, a odzyskanie dawnego stanu włosów może zająć długie miesiące, a także pochłonąć spore ilości funduszy. Tutaj na pomoc przychodzą kremy koloryzujące do włosów.

 

Krem koloryzujący do włosów – krótkotrwały efekt dla niezdecydowanych

 

Zmiana koloru naszych włosów może drastycznie zmienić wygląd. Jednak w okresie wakacyjnym w ostatnim czasie popularne stało sie odświeżenie wyglądu poprzez na przykład przefarbowanie włosów na nieoczywisty kolor, jak różowy, zielony, czy niebieski. Farbowanie tradycyjną farbą może jednak zniszczyć włosy, a ich efekt dość długo się utrzymuje, więc nie każdy jest zainteresowany takim sposobem farbowania. Dobrym pomysłem jest krem koloryzujący do włosów. Jego efekt trwa  znacznie krócej, gdyż potrafi zniknąć po około miesiącu, lub mniej jeśli częściej myjemy włosy. Często podawaną wartością jest dwadzieścia osiem myć. Nie oznacza to jednak, że nie da się przedłużyć trwałości koloru. Bardzo często do kremów dołączana jest specjalna odżywka, która sprawi, że efekt utrzyma się na dłużej. 

Na dużą korzyść kremów koloryzujących do włosów działa fakt, że nie zawierają amoniaku, który ma bardzo zły wpływ na kondycję włosów. Kolejnym sporym plusem jest to, że w skład kremów wchodzą też składniki, które nie podrażniają skóry głowy, a także odżywiają włosy. Są też one łatwiejsze w użyciu niż farby do farbowania. Zaaplikować je będą potrafić nawet osoby niezbyt uzdolnione w tej kwestii, co pozwoli na zmianę koloru włosów w domowym zaciszu. 

Marzyłeś o spontanicznej zmianie koloru? Dzięki kremom koloryzującym do włosów możesz je spełnić bez tylu negatywnych skutków co przy stałym farbowaniu, a jeśli efekt nie będzie zadowolający to nie utrzyma się na długo.