Lakiery hybrydowe: piękno i naturalność na co dzień

Lakiery hybrydowe: piękno i naturalność na co dzień

Piękne paznokcie zwracają uwagę często znacznie szybciej niż dłonie, a nic nie zdobi ich tak jak manicure, który wygląda naturalnie i elegancko. Lakiery hybrydowe są tak wyjątkowe, że trudno im się oprzeć.

Sześć zalet lakierów hybrydowych

Lakier do paznokci hybrydowy cieszy się wielkim uznaniem. Sięga po niego coraz więcej kobiet. Oto 6 największych zalet:

  1. Trwałość- lakiery hybrydowe są trwałe, nawet po 2 tygodniach prezentują się atrakcyjnie. Nie odpryskują jak klasyczne.
  2. Szybkość- podczas gdy na wyschnięcie zwykłego lakieru trzeba długo czekać, lakiery hybrydowe uv po ok. 120 sekundach pod specjalistyczną lampą jest już utwardzony.
  3. Bezstresowa aplikacja- w przypadku zwykłego lakieru bardzo łatwo jest nałożyć zbyt dużą ilość produktu albo pomalować skórki. Hybrydy umożliwiają poprawki aż do chwili, gdy zostaną poddane utwardzaniu.
  4. Piękne paznokcie- trwały lakier uniemożliwia obgryzanie paznokci. Poza tym stają się one twardsze i odporne na uszkodzenia.
  5. Kolorowy zawrót głowy- paleta kolorów lakierów hybrydowych jest znacznie bogatsza od klasycznych.
  6. Naturalność- lakiery hybrydowe wyglądają bardzo naturalnie w przeciwieństwie do np. tipsów.

Wejdź do świata barw Victoria Vynn

Lakier do paznokci hybrydowy zachwyca i mieni się wszystkimi kolorami. Oferujemy olśniewające kolekcje pełne blasku i tajemniczości, które sprawią, że kto na nie spojrzy, zatonie w ich wyjątkowej głębi. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie: od spokojnych pasteli i pół transparentnych odcieni, poprzez iskrzące się brokaty aż po blask neonu. Takie są kolorowe hybrydy. Cena zaś jest niezwykle atrakcyjna. Wystarczy sprawdzić. Zobacz więcej na https://www.twojehybrydy.pl/pl/c/PURE-KREMOWE-HYBRYDY/19