Masażer ultradźwiękowy – sklep czy wizyta w salonie?

Masz w planach zakupić masażer ultradźwiękowy? Sklep luxusatury.pl oferuje tego typu urządzenia. Jeśli jeszcze się wahasz, przeczytaj poniższy tekst. Wyjaśniamy, na czym polegają zabiegi wykonane za pomocą ultradźwięków i wymieniamy ich zalety.

Chcesz pozbyć się cellulitu? Masz dość zmarszczek? Nie czujesz się gotowa na mezoterapię przy użyciu igieł? Idealnym rozwiązaniem może okazać się masażer ultradźwiękowy  sklep luxusatury.pl oferuje tego typu urządzenia, a z poniższego tekstu dowiesz się, dlaczego warto mieć tego rodzaju urządzenie na własność.

Jak działa masażer ultradźwiękowy?

Terapia ultradźwiękami to świetna alternatywa dla zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Efekt, który udaje nam się osiągnąć za pomocą ultradźwięków jest podobny do tego, jaki daje zastosowanie igieł, ale metoda ta jest jednak zdecydowanie mniej inwazyjna, a przy w mniejszym stopniu naraża nas na skutki uboczne.

Na czym polega terapia ultradźwiękami czyli mezoteriapia bezigłowa?

Na skutek działania ultradźwięków w skórze powstają drobne kanaliki, którymi łatwiej doprowadzić jest aktywne składniki kosmetyków w głąb tkanek. Masażer ultradźwiękowy wykorzystuje zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i warstwie rogowej skóry, tworząc kanały, którymi preparaty mogą przedostać się do wewnątrz. Dodatkowo ciepło wytwarzające się podczas działania masażera, penetrując tkanki, odpręża skórę i mięśnie, poprawia przepływ krwi i limfy oraz metabolizm i regenerację komórek. Badania tego typu terapii przynoszą bardzo dobre efekty.

Masażer ultradźwiękowy – sklep czy wizyta w salonie?

Terapia ultradźwiękami może zostać przeprowadzona w salonie kosmetycznym. Z pewnością warto jednak polecić również zakup tego rodzaju urządzenia na własny użytek. Wówczas zabiegi za jego pomocą można przeprowadzać z większą systematycznością i częściej. Na wizytę w salonie kosmetycznym często nie pozwala nam nawał obowiązków. Zastanawiasz się, czy kupić masażer ultradźwiękowy na cellulit? Sklep luxusatury.pl oferuje tego typu urządzenia.