Na co zwrócić uwagę kupując czapkę na zimę?

Na co zwrócić uwagę kupując czapkę na zimę?

Jak wybrać czapkę na zimę? To pytanie zadaje sobie każda z nas co najmniej raz w roku. Zależy nam, aby czapka zapewniała ciepło, była idealnie dopasowana do naszej głowy i odzwierciedlała nasz styl. Nie jest łatwo znaleźć produkt spełniający wszystkie nasze oczekiwania. Jeżeli zwracamy uwagę na skład oraz na to, czy produkt jest polski, lista naszych oczekiwań wzrasta.

Czapki zimowe hurt i detal  oferuje producent SABFIL

Wysokiej jakości czapki zimowe hurt oferuje polski producent SABFIL. Producent zapewnia dostęp do oferowanych produktów klientom indywidualnym i dystrybutorom. Wieloletnie doświadczenie oraz obecność w branży tekstylnej pozwoliła również na sprzedaż zagraniczną. W swojej ofercie posiadają czapki na wiosnę i zimę dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Różnorodne modele są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Nie brakuje również klasycznych i pastelowych barw. A dla miłośników wzorów też się coś znajdzie.

Zdefiniuj swój kształt twarzy

Po pierwsze, aby prawidłowo wybrać czapkę, zdefiniuj swój kształt twarzy. Po drugie szukaj czapek wykonanych z naturalnych tkanin, takich jak wełna, bawełna i kaszmir. Oczywiście w składzie mogą znaleźć się niewielkie ilości akrylu. Zdecydowanie unikaj produktów wykonanych w 100% ze sztucznych materiałów. Po trzecie odpowiedz sobie na pytanie, w jakich kolorach jest Ci do twarzy. Dobrze jest, kiedy czapka i reszta zimowych dodatków pasują do odzieży wierzchniej nie tylko kolorystycznie, ale także stylistycznie. Po czwarte zdaniem stylistów niskie kobiety powinny decydować się na czapki, kaszkiety oraz kapelusze z niewielkim rondem. Zbyt duża czapka na niewielkiej głowie nie prezentuje się korzystnie. Duże i w dodatku futrzane nakrycia głowy doskonale sprawdzają się u kobiet z krągłościami. Pewnie zastanawiacie się jak poprawnie nosić czapkę? Z pewnością nie należy jej nasuwać zbyt mocno na czoło. Z kolei włosy pod czapką mają swobodnie opadać na ramiona. Czapka najlepiej prezentuje się na długich i rozpuszczonych czapkach.