Na czym polega zabieg oxybrazji?

Na czym polega zabieg oxybrazji?

Jest rodzajem peelingu mechanicznego, inaczej nazywana jest mikrodermabrazją, mowa oczywiście o oksybrazji. Czynnikiem złuszczającym naskórek w tym zabiegu jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej. Oksybrazja jest skuteczną metodą, która polega na usuwaniu martwego naskórka, można ją przeprowadzać zarówno na cerze wrażliwej, naczynkowej, jak i suchej. Gdzie warto zapisać się na ten zabieg, a także jakie są wskazania do jego wykonywania?

Zabiegi oxybrazji w Warszawie

Zabieg oxybrazji polega na dokładnym wyczyszczeniu skóry. Najpierw jednak trzeba zmyć makijaż. Uszy należy dokładnie zabezpieczyć opaską, jeśli chcesz zdecydować się na zabiegi oksybrazji w Warszawie, pamiętaj aby wybrać odpowiedni i polecany salon. Kosmetyczka wtłacza powietrze z aplikatora do oksybrazji, emituje strumień, który ma więcej prędkość 200 m na sekundę. Może zatem zastąpić delikatnym mrowienie, natomiast usuwa w ten sposób martwy naskórek, a w głąb skóry wtłaczany jest tlen. Jest to świetny wstęp do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zabieg oksybrazji w Warszawie jest zatem naprawdę polecanym zabiegiem, na których każdy powinien się zapisać.

Wskazania

Jeśli chcesz zapisać się na zabiegi oksybrazji w Warszawie, warto najpierw sprawdzić wskazania do tego zabiegu. Oczywiście możesz się zapisać na konsultacje, wtedy kosmetyczka pomoże Ci wybrać odpowiedni zabieg dla Ciebie i przybliży wszystkie szczegóły dotyczące oksybrazji. Przede wszystkim na ten zabieg powinny zdecydować się osoby, których skóra wymaga oczyszczenia, mają cerą trądzikową, cierpią na cellulit lub rozstępy. Warto jednak pamiętać, że są także przeciwwskazania do tego zabiegu i należą do nich między innymi: infekcje skóry, czy stany zapalne. Warto zatem wcześniej zgłosić się na konsultacji i pokazać swoją cerę, a także skórę na ciele kosmetyczce. Zabiegi oksybrazji w Warszawie z pewnością zostaną przeprowadzone w sposób naprawdę profesjonalny. A jeśli chcesz zapisać się na ten zabieg, warto zajrzeć na stronę: https://akademiaurody.com.pl/oxybrazja-warszawa/, tan z pewnością znajdziesz polecane informacje, które ułatwią Ci zapis.