Pierścionki to nie tylko zobowiązanie!

Pierścionki to nie tylko zobowiązanie!

Biżuteria to trafiony pomysł na prezent pod warunkiem, że zostanie odpowiednio dobrana. Preferencje kobiety i mężczyzny, ich charakter, a przede wszystkim symbolika prezentu… pierścionki to nie tylko znaczący element relacji, oświadczyny czy obrączka małżeńska. Subtelne, minimalistyczne dodatki jako wspomnienie, a może bardziej zjawiskowe pierścionki? Duże, z wielobarwnymi printami czy niespotykanymi elementami, które są dalekie od prostoty zaręczynowej. Takie, które oddadzą w pełni osobowość swojego właściciela, a także otworzą możliwości na nowe, niespodziewane połączenia. Wybór z oferty SADVA to gwarancja zadowolenia, a także wysokiej jakości.

Niecodzienność? Handmade albo coś nowego

Kolekcja BARCELONA to srebrne pierścionki, duże bursztynowe kule, które wyróżnią się w tłumie innych. Ignorowany bursztyn staje się nową definicją piękna, matowe, polerowane kryształy w różnych wariantach kolorystycznych. Srebro i czarny bursztyn? Czy może być coś bardziej zjawiskowego? Kolekcja MUDI z emaliowanymi elementami, artystycznie zdobionymi oraz ręcznie malowanymi. Ceramiczne pierścionki to powrót do surowych klimatów, pełnych szyku i elegancji. W każdej z tych kolekcji znajdziesz pierścionki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn – docenienie kogoś niezwykłego równie niezwykłą biżuterią to najpiękniejsza forma prezentu, nadająca się również do zaręczyn.

Pierścionki zaręczynowe to nie tylko srebro

Chociaż prostota jest najpiękniejsza, a sam moment zaręczyn to cudowna chwila, warto ją wzbogacić o trochę ekstrawagancji. Otwórz pudełeczko i wyeksponuj zjawiskowe kamienie, które trafiają prosto w pierścionki. Duże kule, malutkie cyrkonie, a może bardziej artystyczne. Przemyślany wybór, który w pełni oddaje charakter Twojej przyszłej żony to prezent, który uwydatni jakże ważny moment w jej życiu.