Poczuj magię świąt ze świeczkami Yankee Candle

Poczuj magię świąt ze świeczkami Yankee Candle

Boże Narodzenie to jeden z magicznych okresów w roku, podczas którego tworzony jest niesamowity klimat. Gorączka związana z poszukiwaniem prezentów, choinka, świecące ozdoby, przyrządzanie pysznych potraw i kolędy, to coś, co sprawia, że na samą myśl na naszych twarzach pojawia się uśmiech. Ten świąteczny klimat możemy poczuć już dużo wcześniej – wystarczy, że zaopatrzymy się w cudnie pachnący zestaw świąteczny Yankee Candle. Warto kupić go dla siebie, jak również podarować bliskiej osobie, której chcemy sprawić bożonarodzeniową niespodziankę. 

 

Zestaw świąteczny Yankee Candle w postaci kalendarza adwentowego 

Kalendarze adwentowe w tradycyjnym wydaniu, czyli z czekoladkami w świątecznych kształtach są uwielbiane przez maluchy. Ale i dorośli mogą każdego dnia dostarczać sobie radości z tego, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Odliczanie do Bożego Narodzenia warto rozpocząć z kalendarzem adwentowym, w którym ukryte są świeczki oraz tealighty o różnych zapachach, m.in. korzennych, które bezpośrednio kojarzą się z magią Świąt. Zestaw świąteczny Yankee Candle z kalendarzem adwentowym w formie książki to dwanaście świeczek votive, dwanaście teatlightów oraz piękny świecznik. W zestawach poza zapachami z serii bożonarodzeniowej, możemy znaleźć również klasyczne zapachy, idealne nie tylko na grudniowe wieczory. Producent wysokiej jakości świec zapachowych Yankee Candle przygotował też inne propozycje na tegoroczne Święta, wypuszczając na rynek kalendarz adwentowy z dwudziestoma czterema tealightami wraz ze świecznikiem do tego rodzaju świec, jak również mniejsze zestawy. Wszystko pięknie zapakowane i gotowe do wręczenia. 

 

Warto dodać, że serie świąteczne zostały stworzone w taki sposób, aby mógł sięgnąć po nie każdy, bez względu na to, jakie fundusze ma przeznaczone na prezent. Zestawem bardzo przystępnym cenowo jest chociażby zestaw świąteczny Yankee Candle, w skład którego wchodzą trzy świece, w tym Letters to Santa o zapachu cynamonu, piżma i bursztynu… Zamów świeczki zapachowe z limitowanej edycji i poczuj magię Świąt!