Postaw na jakość

Postaw na jakość

Przytulny, bezpieczny i gustownie urządzony – taki może być pokój dziecka, jeżeli zdecydujemy się na mebelki dobrej jakości i charakteryzujące się nowoczesnym designem. 

Kolorowo i stylowo

Producenci wkładają całe swoje umiejętności w to, aby meble dla dzieci były nie tylko urocze, ale też wpisywały się w obowiązujące w aranżacji wnętrz trendy. Pokój dla malucha może bowiem być tak samo stylowy jak nasz salon czy sypialnia. Nowoczesne meble do dziecięcego pokoju zachwycają swoją formą, kolorystyką i pomysłowością ich projektantów. Do ich produkcji wykorzystuje się wysokiej jakości materiały – często jest to drewno sosnowe, charakteryzujące się piękną barwą, delikatnym leśnym zapachem oraz trwałością. Wiele modeli mebelków dla dzieci ma prostą formę, a o ich urodzie decydują detale. Mogą to być uchwyty do komody o ciekawym kształcie i w kontrastującym do mebla kolorze albo metalowe nóżki podpierające drewniane łóżeczko. Mebelki dla dzieci warto kupować z jednej kolekcji, bo wówczas będą do siebie idealnie pasować.

Bez monotonii

Meble dla dzieci produkowane są zwykle w jasnych barwach, wśród których niepodzielnie króluje klasyczna biel. Popularna jest jednak też stonowana szarość i inne jasne barwy. Aby uniknąć monotonii, projektanci zdobią mebelki kolorowymi dodatkami lub wzorami. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie drewna, które zostało pomalowane z tym w naturalnym kolorze. Meble do pokoju dziecięcego są także zdobione motywami, które spodobają się najmłodszym członkom rodziny. Wizerunek ulubionego zwierzątka na drzwiach szafy, czy serduszko wycięte w oparciu łóżka to drobiazgi, które jednak decydują o charakterze wnętrza. W kolekcjach mebli dla najmłodszych możemy także znaleźć takie, które są przeznaczone do pokoju dziewczynki lub chłopca, a także uniwersalne. Urok dziecięcego pokoju podkreślą umiejętni dobrane dodatki, jak kocyki, zasłony czy obrazki do powieszenia na ścianie. Producenci mebelków dla dzieci traktują swoich małych klientów poważnie i robią wszystko, by zaspokoić ich potrzeby, oczekiwania i trafić w ich upodobania.