Rajstopy dla kobiet w ciąży

Rajstopy dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży mają szczególne potrzeby. To właśnie w tym pięknym okresie chcą czuć się wyjątkowo komfortowo. Z myślą o nich Gatta wyprodukowała  rajstopy, które spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania.

Rajstopy ciążowe Gatta – wygoda i styl

Rajstopy powinny być idealnie dopasowane do sylwetki, aby nosiły się wygodnie i nienagannie, nie krępując ruchów. Modele przeznaczone dla kobiet w ciąży mają tę dodatkową zaletę, że podtrzymują powiększający się z tygodnia na tydzień brzuszek. Dzięki temu kobieta porusza się z większą lekkością i bez trudu,  nawet w zaawansowanej ciąży. Gatta to firma, której nie trzeba przedstawiać kobietom, które stawiają na dobry styl i lubią mieć w szafie ubrania i akcesoria wysokiej jakości. Rajstopy ciążowe Gatta wpisują się w tę filozofię firmy, która chce oferować kobietom bieliznę i rajstopy najwyższej jakości i takie, które pod względem komfortu nie znajdą sobie równych. 

Niezastąpiony element garderoby

Nigdy wygoda nie jest dla kobiety tak ważna, jak podczas ciąży, dlatego rajstopy ze specjalnym klinem, który sprawia, że dopasowują się one do rosnącego brzucha to niezastąpiony element garderoby w tym okresie. Rajstopy są idealne zarówno do zwiewnej sukienki, jak i stroju służbowego, bo kobiety w ciąży często pozostają aktywne zawodowo i nie chcą rezygnować z profesjonalnego wyglądu. Rajstopy dostępne są w różnych rozmiarach, więc można je nosić przez cały okres ciąży. Dostępne są w różnych wzorach i kolorach, więc z łatwością dopasujemy je do każdej stylizacji.