Sala weselna tuż pod Krakowem – Dwór Sieraków

Sala weselna tuż pod Krakowem – Dwór Sieraków

Nie ma chyba nic piękniejszego dla wszystkich narzeczonych, jak planowany ślub! Piękna sala, pyszne i niespotykane jedzenie, desery, cudowna atmosfera, czego chcieć więcej? Warto także od razu pomyśle o odpowiedniej sali weselnej, w której będziecie się bardzo dobrze czuć, i która spełni wszystkie wymagania. Dlaczego warto zorganizować zatem wesele w Dworze Sieraków? Czym się wyróżniamy?

Sale w Dworze Sieraków

Przestronna, ładnie udekorowana sala weselna to marzenie wielu Par Młodych. Nic dziwnego, swoje wesele każdy chce zapamiętać jak najlepiej, a to głównie dlatego, że jest to oczywiście początek nowej, wspólnej drogi. W Dworze Sieraków zadbaliśmy o to, byście mogli poczuć się wyjątkowo! Do dyspozycji mamy dwie, sporych rozmiarów sale. Nasza sala główna, nazywana Salą Złotą ma aż 104 m2 i pozwala na to, by urządzić w niej wesele na 100 gości w układzie stolików okrągłych oraz mniej więcej 104 gości w układzie stolików prostokątnych. Jeśli chcecie zorganizować większe wesele, tego typu sala z pewnością będzie „strzałem w dziesiątkę”!

Dla osób, którym marzy się nieco mniejsze wesele, przewidujemy Salę Żółtą, jest to mniejsze pomieszczenie, mniej więcej do 52 m2, dlatego wejdzie tam połowa mniej gości, niż w Sali Złotej. Coraz więcej osób jednak decyduje się na wesele kameralne, na które zaprasza ograniczoną ilość gości. Jest to zatem sala idealna na mniejsze imprezy! Dodatkowo, dla naszych gości mamy także przewidziany do dyspozycji sporych rozmiarów hol, bar, czy przestronną restaurację.

Dla lubiących naturę

Dla tych, którzy lubią naturę, oglądać ją i przebywać na zewnątrz, mamy doskonałą propozycję! W lecie zapraszamy na wesela plenerowe, organizowane wokół budynku w stylu nieco rustykalnym, natomiast zimą do naszego Ogrodu Zimowego, czyli przeszklonej sali z widokiem na pola. Sala ta ma około 72 m2 i pomieści mniej więcej 50-60 gości. Serdecznie zapraszamy do naszych wnętrz.