Skuteczne usuwanie zmarszczek – przegląd metod

Skuteczne usuwanie zmarszczek – przegląd metod

Obecnie usuwanie zmarszczek jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów. Nic dziwnego, bowiem nowoczesna medycyna nieustannie dąży do zapewnienia pacjentom wysokiej jakości usług przy minimalizowaniu ryzyka związanego z ich przeprowadzeniem. Obecne metody zapobiegające starzeniu stają się coraz mniej inwazyjne jednocześnie zapewniając zadowalający efekt.

Czym tak naprawdę są zmarszczki i jak powstają?

Zmarszczki to nic innego jak wgłębienia na skórze, powstające w wyniku utraty jej elastyczności. Dzieje się tak bowiem po około 24 roku, organizm zaczyna produkować znacznie mniejsze ilości kolagenu odpowiedzialnego za plastyczność i sprężystość naszej skóry. Oczywiście należy pamiętać o tym, że nie tylko deficyt kolagenu doprowadza do powstawania zmarszczek. Proces starzenia znacznie przyspieszy nieodpowiedni tryb życia tzn. uboga dieta, brak snu częste narażanie skóry na czynniki UV.

Jak zapobiegać?

Jedną z najmniej inwazyjnych metod walki z upływającym czasem jest zastosowanie nici liftingujących, które wprowadza się pod skórę. Efekt zabiegu to poprawiony owal twarzy, uniesione brwi czy też wygładzenie skóry szyi. Kolejnym zabiegiem jest aplikacja botoksu, który stosowany z umiarem, staje się jedną z najbezpieczniejszych metod. Stosowany jest zarówno do profilaktyki jak i wygładzenia zmarszczek już istniejących. Dzięki botoksowi pozbędziemy się zmarszczek na czole, wokół oczu czy też zmarszczek palacza. Ponadto jest nieoceniony jeżeli chcemy podnieść nieco kąciki ust. Z kolei zastosowanie kwasu hialuronowego pozwoli nam zrewitalizować skórę, pozostawiając ją młodszą i bardziej promienną.  Zapewnia także bardzo naturalny wygląd i pomaga uporać się z bruzdami i głębszymi zmarszczkami.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zabiegami usuwania zmarszczek na terenie Warszawy, zachęcamy do zapoznania się ofertą naszej kliniki. Służymy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie podejmowanych decyzji oraz zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Państwa zdrowie i samopoczucie stanowi dla nas priorytet w codziennej pracy. Zobacz więcej na https://www.salon-martatolwaj.waw.pl/oferta/nici-liftingujace.html