Trądzik – choroba skóry, która dotyka nie tylko nastolatków!

Trądzik – choroba skóry, która dotyka nie tylko nastolatków!

Trądzik jest jedną z najdokuczliwszych chorób skóry, z którą mierzą się nie tylko nastolatkowie w okresie dojrzewania, ale także dorośli. Nieestetyczne, czerwone i sprawiające ból krostki obniżają znacząco poczucie własnej wartości. Po prostu odbierają pewność siebie! Pielęgnacja skóry trądzikowej, mieszanej i tłustej jest bardzo trudna, wręcz uciążliwa. A dopasowanie odpowiednich kosmetyków to zazwyczaj metody prób i błędów. Laserowe leczenie trądziku Warszawa stało się wybawieniem dla wielu osób i zarazem nadzieją na piękną, zdrową i promienną cerę. 

 

Laserowe leczenie trądziku Warszawa – na czym polega?

Laserowe leczenie trądziku Warszawa w Akademii Urody to zabieg cieszący się niesłabnącą popularnością. Wiele młodych osób korzysta regularnie z oferowanej usługi. Na czym polega zabieg? Laserowe leczenie trądziku polega na wykorzystaniu właściwości wiązki światła  o określonej długości fali. A dodatkowo zabieg mikrodermabrazji pozwoli na zminimalizowanie nieestetycznych śladów i blizn po trądziku. W tej sytuacji pomocny okazuje się także peeling chemiczny. Natomiast metoda laserowa uważana jest za najbardziej skuteczną w walce z trądzikiem i jego pozostałościami. Dzięki laserowi grudki trądziki stopniowo zmniejszają się i eliminują źródło jego powstawania. Kiedy można spodziewać się efektów? Już po pierwszym zabiegu! Trzeba zaznaczyć, że każda cera trądzikowa jest inna i nie należy ich do siebie porównywać. Jedna z nich będzie potrzebowała kilku zabiegów, a inna nawet kilkunastu. Wszystko zależy od rozwoju trądziku i kondycji skóry. 

 

Efekty po laserowe leczenie trądziku Warszawa

Kompletna seria zabiegów laserowych gwarantuje eliminację infekcji bakteryjnej, ograniczenie lub likwidację zmian wywołanych przez trądzik, regulację i odbudowę warstwy lipidowej naskórka, zmniejszenie widocznych porów, zwiększenie jędrności oraz poprawę estetyki skóry. Laserowe leczenie trądziku Warszawa wykonywane jest przez doświadczoną i wyspecjalizowaną w tym kierunku kadrę z Akademii Urody.