Usuwanie makijażu permanentnego Poznań

Usuwanie makijażu permanentnego Poznań

Usuwanie każdego typu makijażu permanentnego odbywa się przy użyciu lasera. Urządzenie wysyła krótkie impulsy skoncentrowanej energii świetlnej o pewnej długości fali. Energia dociera do cząsteczek barwnika i rozbija je na jeszcze drobniejsze cząsteczki, które wchłaniają się i znikają bez śladu. Skóra dookoła miejsca, w którym używano lasera nie zostaje uszkodzona, dzięki czemu okres rekonwalescencji trwa dość krótko. W Nika Studio znajdziesz pomoc, specjalistyczne porady oraz usuwanie lub korektę nieudanego makijażu permanentnego. Usuwanie makijażu permanentnego Poznań to zwykła czynność, której każdy może potrzebować. Jeżeli nie podoba ci się kształt bądź kolor kreski permanentnej lub brwi, które ci wykonano, zwróć się do nas, a na pewno spróbujemy ci pomóc.

Korekta permanentnego makijażu i przeciwwskazania

Nie wszystkie studia proponują korektę po wykonaniu zabiegu makijażu permanentnego. W Nika Studio jednak możesz być pewna, że zadbamy o to, abyś była z efektu jak najbardziej zadowolona. Możesz więc liczyć na to, że korekta będzie możliwa na twoje życzenie od razu po zabiegu. Jeżeli w innym studiu nie zaproponowano ci tej czynności, możesz przyjść do nas, a na pewno postaramy się jak najlepiej sprostać twoim wymaganiom.

Należy jednak pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach związanych z usuwaniem lub korektą permanentnego makijażu twarzy. Czynność bowiem wiąże się z użyciem lasera. Nie powinny w takim zabiegu uczestniczyć więc kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby przewlekle chorujące lub przyjmujące pewne leki (zwłaszcza antybiotyki czy leki rozrzedzające krew) albo będące podczas kuracji retinoidami. Lepiej także nie ryzykować w sytuacji, gdy twoja skóra ma problem z samoistnym gojeniem blizn. Jeżeli masz jakieś osobiste pytania odnośnie do całego procesu, możesz zawsze skontaktować się z przedstawicielkami Nika Studio w Poznaniu!