Wyjątkowy kurs w Gdańsku

Wyjątkowy kurs w Gdańsku

Jesteś kosmetyczką i chciałabyś zyskać nowe umiejętności? A może szykujesz się do zmiany zawodowej? Jeśli jesteś mieszkanką Trójmiasta i Pomorza, kurs rzęs Gdańsk to będzie coś dla Ciebie! Oferujemy kompleksowe, 3-dniowe szkolenie, podczas którego nauczysz się stylizacji rzęs wszystkimi możliwymi metodami!

Czekają Cię trzy dni intensywnej nauki przez osiem godzin dziennie. Pierwszego dnia dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o teorii. Uzyskasz szeroką wiedzę na temat samych rzęs, a także produktów, których będziesz używać do ich uzupełniania. Nauczysz się też dobierać rozmiar rzęs do kształtu oka, co jest niezwykle przydatne w pracy z klientem. Poza tym poznasz podstawowe zasady BHP, a także techniki robienia profesjonalnych zdjęć oraz promowania swoich usług. Pierwszego dnia czeka Cię jednak również praktyka metody 1:1. Rozpoczniesz ją od pracy na główce treningowej, by następnie przejść do ćwiczeń na modelce. Nauczymy Cię nie tylko pracy ze sztucznymi rzęsami, ale także wywiadu z klientką i analizy jej kształtu oka.

Drugiego i trzeciego dnia skupimy się głównie na praktyce. Będziesz ćwiczyć techniki 2:1/3:1 oraz najbardziej spektakularnego Hollywood Effect – zarówno na główce treningowej, jak i na modelce. Na koniec odbywa się sesja zdjęciowa, przedstawiająca efekty pracy kursanta w trybie „przed” i „po”.

Przez cały kurs kursanci są pod opieką profesjonalnych szkoleniowców, którzy służą radą, pomocą i wiedzą w każdym momencie. Dzięki małej ilości osób w grupie (maks. 5 osób) każda z kursantek może liczyć na personalne podejście prowadzącego.

Jeśli szukasz nowej umiejętności, postaw na kurs rzęs. Gdańsk to piękne miasto, w którym znajdziesz właśnie taki profesjonalny kurs. Dzięki niemu nie tylko będziesz mogła rozszerzyć swój zakres usług, ale także zdobyć popularną umiejętność, która wyróżni Cię na rynku pracy. Po naszym kursie, będziesz też miała wspaniałą satysfakcję z nabycia nowej wiedzy i umiejętności, której nikt Ci nie odbierze.