Wzorniki – must have każdego salonu

Wzorniki – must have każdego salonu

Próbniki, czy też wzorniki są elementem niezbędnym w każdej dziedzinie oferującej produktu bazujące na wzorach i kolorach. Nie inaczej jest w przypadku lakierów i żeli do paznokci. Próbniki, na których zaprezentowane są wszystkie dostępne w danym salonie rodzaje i barwy lakierów, to element absolutnie niezbędny.

Aby ułatwić wybór

Wzorniki do paznokci to nic innego jak specjalne paletki z kształtkami paznokci, które pomalowane są na różne kolory, najczęściej dana paleta zawiera zestaw barw jednego i tego samego rodzaju lakieru. Co nam daje taki próbnik i dlaczego warto w niego zainwestować:

  • ochrona cennej zawartości buteleczek z lakierami i żelami – przez szklane opakowanie nie widać czystej barwy danego produktu, a częste i niepotrzebne odkręcanie buteleczki skróci żywotność danego produktu, wzornik pozwoli na pełne zaprezentowanie danego koloru;
  • możliwość dobrania przez klientkę właściwego koloru pasującego do jej stylu i karnacji;
  • znaczne skrócenie czasu wyboru odpowiedniego koloru – zestawienie wszystkich barw na jednej palecie pozwala na szybszą decyzję niż oglądanie każdej buteleczki z osobna i ich odkręcanie.

Praktyka czyni mistrza

W sklepie internetowym twojehybrydy.pl znajdziesz nie tylko gotowe wzorniki wszystkich dostępnych żeli i lakierów, ale również czyste palety, które wykorzystać możesz do stworzenia własnych zestawień kolorystycznych. Nie każdy salon posiada bowiem wszystkie barwy, a przygotowanie indywidualnych palet pozwala ograniczyć nieporozumienia z klientkami.

Inną zaletą czystych wzorników, jest możliwość tworzenia oryginalnych zestawień, np. wyłącznie na czerwone hybrydy aby pokazać wszystkie dostępne subtelne odcienie jednego koloru. Poza tym na takich paletach można spokojnie ćwiczyć swoje umiejętności w nakładaniu hybrydy, przedłużaniu paznokci oraz wymyślaniu nowych oryginalnych stylizacji. Takie próbki własnych umiejętności i inspiracji będą doskonałą bazą do prezentowania klientkom, które już na wstępie poznają Twój profesjonalizm i wybierać mogą spośród gotowych kompozycji.